Jadransko osiguranje
  prethodno  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  sljedeće

Osijek-Apatin
Osijek - Apatin 2-6
Sinoć je na Pampasu odigran prijateljski susret između kuglačkih klubova Osijeka i Apatina. Gosti su bili bolji od kombinirane ekipe domaćina i pobjedili rezultatom 6-2 3295-3190.

SP Dettenheim 2017. - kreću seniorke, prvenstvo okrnjeno
Ženskih reprezentacija Crne Gore i Poljske nema na SP-u, tako da će naše reprezentativke večeras odigrati samo prijateljski susret protiv selekcije kuglačica iz Njemačke.

Mihael Grivičić
Tri medalje za sada, u ponudi još dvije
SP Dettenheim 2017. - 2 zlata i bronca za djevojke
Matea JURIČIĆ osvojila pojedinačno i kombinacijsko zlato, Tea DRAGIČEVIĆ treća u kombinaciji. Večeras u 19 sati je otvorenje VII. ekipnog SP-a za seniore.

SP Dettenheim 2017. - zlato u mixu za Hrvatsku
Matea JURIČIĆ i Mihael GRIVIČIĆ osvojili zlato u mixu, bez izgubljenog seta.

Požega - Grivičić zlatni tandem
Muški tandem Luka Požega i Mihael Grivičić osvojio je zlatnu medalju. Djevojke ispale u četvrtfinalu.

Otvorio sa 604.
SP Dettenheim 2017. - bronca za Hrvatsku
Mlađi juniori Hrvatske osvojili ekipnu broncu.

Osijek-SURKOS
Promjena termina finala gradske lige
Zbog plasmana osječkih prvoligaša u četvrtfinale kupa RH (sastaju se međusobno 3. lipnja 2017. na kuglani "HŽ" u Osijeku), pomjera se termin finala gradske lige u disciplini 4x120 hitaca, za četvrtak, 1. lipnja. Finale u narodnom načinu igrat će se u petak, 2. lipnja, sa početkom u 19 sati.

SP Dettenheim 2017. - zlato za Hrvatsku
Reprezentacija Hrvatske osvojila je ekipnu zlatnu medalju u konkurenciji mlađih juniorki.

ŽKK Osijek 97
Povratnice u 1. HL
I porazom u 1. HL
Kuglačice Osijeka 97 porazom su završile kvalifikacije za 1. HL. Kuglačice ENDI-Tekstilca bile su iznimno raspoložene u subotu navečer i postigle najbolji rezultat u kvalifikacijama, ali to im nije bilo dovoljno da se izbjegne posljednje mjesto.

Dario Radoš
Jedini osječki kuglač u Dettenheimu.
SP Dettenheim 2017.
Današnjim otvaranjem pojedinačnog svjetskog kupa za igrače do 14 godina (18 sati) počinju dani kuglanja u njemačkom Dettenheimu. Subota i nedjelja rezervirani su za natjecanje najmlađe kategorije. Od ponedjeljka startaju mlađe juniorke i juniori, a iduće subote kreću seniorke odnosno u nedjelju seniori, na 7. ekipnom svjetskom prvenstvu. Polufinalni i finalni dvoboji na rasporedu su u subotu, 27. svibnja.