Čestitka KS Bozic 2018 NG 2019
Čestitka

ŽKK Osijek 97
Osječankama i Belišću jesenski naslovi
Identičnim pobjedama u posljednjem kolu prvog dijela prvenstva, kuglačice Osijeka 97 i kuglači Belišća potvrdili su naslove jesenskih prvaka.

Subota
Danas se igraju posljednje utakmice I. dijela prvenstva u 2. HL. U tijeku su prijave za Obitelj na kuglani.

Drugoligaši zaključuju godinu
Drugoligaši igraju posljednje kolo prvog dijela prvenstva, kao i kuglačice Obrtnika iz Nove Gradiške i Osijeka 97. Požeški derbi odigran je ranije, slavile su prema očekivanju Nove nade. Preostalih 5 utakmica igraju se u Belišću, Đakovu i Osijeku. Večeras se održava Božićni turnir u narodnom načinu, u organizacije Osijeka DL, na kuglani "Pampas", sa početkom u 17 sati. U tijeku su prijave za Obitelj na kuglani.

Obitelj na kuglani 2018 Plakat
Obitelj na kuglani
U petak, 28. prosinca 2018.g., sa početkom u 15 sati, održat će se 8. izdanje turnira Obitelj na kuglani. Rok za prijavu: 26.12.2018. do 20 sati.

KK Vodovod grada Vukovara
Vukovarci izborili prvo kolo kupa
Kuglači Vodovod GV-a izborili su nastup u 1. kolu kupa Regije Istok, nakon što su u utakmici pretkola pbjedili u gostima Novu Gradišku. U 1. kolu Vukovarcima će u goste Zrinski Pivovara.

Dan grada 2018 - prvoplasiran HT
Turnir u znaku trećeligaša
HT je pobjedio na turniru povodom Dana grada Osijeka, koji je danas odigran na kuglani "Pampas". Drugo mjesto osvojio je Tramvaj, sa samo 2 čunja manje. Treći je bio Osijek.

PRH 2019-pojedinačno-prvoplasirani
Tihani prvi, Mariu peti naslov
Tihana Čavlović i Mario Mušanić osvojili su naslove pojedinačnih prvaka Hrvatske za 2019. godinu. Zanimljivo je da su po tri medalje otišle u Rijeku odnosno Osijek.

Subota i nedjelja - završnica pojedinačnog

Završnica pojedinačnog u Slavonskom Brodu
Među 32 kuglačica i kuglača koji su izborili sudjelovanje u završnici pojedinačnog prvenstva RH u subotu u Slavonskom Brodu, samo se njih troje može podićiti naslovom. To su branitelji naslova Ana Jambrović i Mario Liović te Mario Mušanić, četverostruki prvak, koji je svoj prvi naslov osvojio 2009. godine, u prvoj sezoni igranja po kup sistemu. Doduše, u nešto izmijenjenom načinu, jer nije bilo kvalifikacija nego poludirigirani žrijeb, pa se kompletna završnica igrala na ispadanje (od petka do nedjelje).